Witamy serdecznie na stronie Arde house. – miejscu bogatym w wyjątkowe rozwiązania dla wnętrz.

Wykonujemy aranżacje pomieszczeń, realizujemy zamówienia kompleksowego wyposażenia. Staramy się, aby nasze produkty były niepowtarzalne, dlatego też oferujemy ich wykonanie z wielu materiałów, w bogatej kolorystyce oraz różnorodnym kształcie. Różnorodność wzorów, materiałów oraz ciekawa kolorystyka sprawiają, iż wnętrze nabiera wyrafinowanego smaku.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i dbając o komfort Klienta stworzyliśmy stronę, na której możesz zrobić zakupy nie ruszając się z domu. Nasz sklep jest stale do Twojej dyspozycji,zatem możesz bez pośpiechu wybrać interesujące Cię produkty o dowolnej porze dnia.

Oferta

Projekt koncepcyjny

Projekt koncepcyjny

Usługa polegająca na dostarczeniu klientowi indywidualnego projektu w postaci fotorealistycznych wizualizacji. Klient na podstawie otrzymanych materiałów decyduje się na samodzielną realizację projektu.
Projekt wykonawczy

Projekt wykonawczy

Kompleksowa usługa polegająca na dostarczeniu klientowi indywidualnego projektu koncepcyjnego i wykonawczego w postaci fotorealistycznych wizualizacji oraz pełnej dokumentacji technicznej, służącej bezbłędnej realizacji projektu.
Projekt wykonawczy z nadzorem

Projekt wykonawczy z nadzorem

Jest to rozszerzona wersja projektu wykonawczego. Klienci zamawiający tą usługę będą mogli skorzystać z dodatkowych wizyt projektanta na budowie.
Konsultacje

Konsultacje

Odpowiadamy na pytania zadane przez klienta z tematyki zależnej od jego indywidualnych potrzeb. Konsultacje obejmują spotkanie w miejscu inwestycji, rozrysowanie rzutów lokalu i umieszczenie na nich informacji z zakresu wyżej wymienionej tematyki.
Projektowanie on-line

Projektowanie on-line

Usługa ta polega na wykonaniu projektu koncepcyjnego wnętrz wraz z fotorealistycznymi wizualizacjami, z pominięciem pewnych etapów wyszczególnionych w usłudze tradycyjnego projektowania.
Projekty mebli

Projekty mebli

Dzięki indywidualnemu podejściu meble w każdym zaprojektowanym przez nas wnętrzu są jednostkowe, dopasowane zarówno do stylu wnętrza, jak i jego gabarytów.

Dlaczego to robimy?

Naszym założeniem jest stworzenie niepowtarzalnych i jednocześnie funkcjonalnych wnętrz,
dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Z pasją kreujemy nowoczesne i wyrafinowane rozwiązania,
gwarantujące wysoki poziom komfortu i najwyższą jakość wykonania.

Nasi partnerzy